• UBEZPIECZENIE

InterRisk T U S.A. Vienna Insurance Group ma przyjemność objąć ochroną Ubezpieczeniową w roku szkolnym 2022/2023  Państwa dzieci – uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Otwocku. Kwota składki - 50 zł.

Zaprezentowane warunki zawierają bardzo szeroki zakres, aby w jak największym stopniu zaspokajały potrzeby ubezpieczeniowe objętych ochroną dzieci. Mamy nadzieję, że spełnią Państwa oczekiwania w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku bądź choroby.

Korzyści płynące z ubezpieczenia dzieci mogą zrekompensować, bądź stanowić znaczną pomoc materialną dla rodziców w przypadku leczenia szpitalnego jak również operacyjnego oraz innych skutków nieszczęśliwych wypadków.

Wypłata świadczeń kumuluje się z poszczególnych ryzyk, a należna kwota wpływa na konto zgłaszającego nawet w ciągu 2 dni.

Pozdrawiam,

Pozostaję do dyspozycji i pomocy,

Przedstawiciel InterRisk

Maria Michalik

Edu_list_pismo_przewodnie.DOCX

SZKOLA_PODSTAWOWA_NR_2_POLISA.pdf

EDU_OGOLNE_WARUNKI_UBEZPIECZENIA_2021.pdf

RODO_Obowiazek_Informacyjny_Administratora_Danych_Osobowych_InterRisk_TU_S.A._Vienna_Insurance_G.pdf

EDU__OSWIADCZENIE_LISTA_2021(1).docx

Uprzejmie informujemy, że ubezpieczenie dzieci w szkole od następstw nieszczęśliwych wypadków ma charakter dobrowolny.

Jest zawierane z woli Rodziców w formie tzw. polisy zbiorowej (wyboru ubezpieczyciela i stawki dokonuje Rada Rodziców jako przedstawiciele ogółu Rodziców) .

Rodzic nie musi ubezpieczać dziecka w szkole (może mieć polisę indywidualną lub nie ubezpieczać dziecka w ogóle) - jednak w przypadku nieubezpieczenia dziecka w ogóle może ono mieć ograniczony dostęp do zawodów sportowych,wycieczek turystyczno-krajoznawczych i rekreacyjnych - jeśli tak stanowi regulamin organizatora.

Szkoła nie wymaga informacji, czy i gdzie jest dziecko ubezpieczone.

Ubezpieczenie szkolne obowiązuje na terenie kraju.