Co udało nam się zrobić w ramach programu "Żyj smacznie i zdrowo"?

Zajrzyj do prezentacji podsumowującej program ----> PREZENTACJA

Żyj smacznie i zdrowo

Propagowanie zdrowego stylu życia w naszej szkole jest cały czas w modzie. W ubiegłym tygodniu Koło Szkolnego Wolontariatu "W kręgu dobrych serc" wraz z Piotrem Kopańczukiem, Tomaszem Celińskim, Albertem Szubińskim oraz Kacprem Koczkodonem zachęcali uczniów do zamiany napojów gazowanych na tradycyjny kompot.

KWIATOWE SZALEŃSTWO

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy zareagowali na apel Pani Eweliny Porwit ‘ Serdeńko przynieś kwiatek na okienko” i przynieśli do naszej szkoły swoje kwiatowe cudeńka. Dzięki Wam parapety okienne w naszej szkole przepięknie się zazieleniły, a w szkole znacząco podniósł się poziom tlenu.

DZIEŃ ZSZARGANYCH NERWÓW

Czasami warto zatrzymać się na chwilę i uspokoić swoje skołatane nerwy.