Nawigacja

SAMORZĄD UCZNIOWSKI BIBLIOTEKA ROZKŁAD DZWONKÓW KONKURSY PRZEDMIOTOWE MKO KOŁO WOLONTARIATU FAKULTETY KLAS TRZECICH KOŁA ZAINTERESOWAŃ NASI NAUCZYCIELE

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Przewodniczący - Paweł Glinkiewicz, uczeń klasy 3A

Zastępca - Maciej Bober, uczeń klasy klasy 3C

LISTA DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2017-2018

Akcja "Pamięć Poległym"

Pierwszy listopada czyli Wszystkich Świętych to wspomnienie wszystkich zmarłych. Nasza społeczność szkolna nigdy nie zapomina o mogiłach żołnierzy, dzięki którym żyjemy w Wolnej Polsce.

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Dnia 13.10.2017r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne kampanie wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono skład Samorządu:
Przewodniczący: Peweł Glinkiewicz 3A

Zastępca: Maciej Bober 3C
Odpowiedzialny za nagłośnienie imprez szkolnych: Dawid Pakuła 3D
Sekretarz: Weronika Szostak 3A

Dyskoteka integracyjna.

19 października Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla oddziałów Szkoły Podstawowej oraz uczniów klas gimnazjalnych. Młodzież zadbała o właściwy nastrój podczas zabawy. Uczestnicy imprezy dzielnie szlifowali swoje umiejętności taneczne. Po zakończonej imprezie w doskonałych nastrojach opuszczali szkołę.