Nawigacja

AKTUALNOŚCI PLAN DNIA W PRZEDSZKOLU GALERIA OBIADY KONTAKT

GALERIA

 

FERIE NA SPORTOWO

    

    

    

    

    

 

 

PRZEDSTAWIENIA DLA RODZICÓW

Dzieci ze wszystkich grup oddziałów przedszkolnych dnia 12.01.2018r. wystąpiły dla Rodziców w przedstawieniach zimowych.   

    

    

    

    

    

    

       

                   

                                                           

 

 

WYCIECZKA DO MDKU W OTWOCKU

08.01.2018r. w grupach: Muszelki, Kropleki, Marynarze odbyła się wycieczka do MDKU

w Otwocku. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Karolcia".  

 

   

 

  

 

    

 

   

 

  

MIKOŁAJKI

 6 grudnia grupy przedszkolne odwiedził Św. Mikołaj. Dzieci ze wszystkich grup zostały obdarowane prezentami.  Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i rdaosne z odwiedzin Św. Mikołaja.

     

     

    

 

 

 

 

WYCIECZKA - GRUPA ,,ŻEGLARZE"

8 grudnia grupa przedszkolaków wybrała się do pobliskiego Muzeum Ziemi Otwockiej, aby uczestniczyć w warsztatach. Dzieci poznały ludowe zwyczaje ozdabiania domów na Boże Narodzenie oraz wykonywały ,,światy" - ozdoby z opłatka i śnieżynki metodą ,,quillingu".

   

   

                      

 

MIKOŁAJKI W HOPSASA

4 grudnia najstarsza grupa przedszkolaków była na wycieczce w ,,Hopsasa" w Józefówie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych, dziĘki którym poznały tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Obejrzały też kukiełkowe przedstawienie jasełkowe oraz upiekły i udekorowały pierniczki. Spotkały się ze św. Mikołajem, który obdarował je słodkościami.

   

   

   

   

    

 

 

AKCJA - ,,POCZYTAJMY RAZEM" 

      Serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony czas. Wszystkie spotkania przebiegały w ciepłej i miłej atmosferze. Dlatego też wszyscy z niecirpliwością czekamy na dalszych ochotników.

      

   

  

    

 

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

          W przedszkolu 24 listopada było gwarno i wesoło z okazji Dnia Pluszowego Misia. Dzieci ze wszystkich grup przyniosły swoje Misie. Na korytarzu oddziału przedszkolnego zorganizowana została wystawa pt. ,,Mój przyjaciel Miś”, prace powstały w wyniku współpracy rodziców z dziećmi. Kolejnym punktem uroczystości była zabawa. W najmłodszych grupach o tańce, konkursy, tory przeszkód, degustacje miodu, zadbały Pani Ania Żelazko oraz Pani Klaudia Piesiewicz, a w grupach starszaków Pani Edyta Kamińska oraz Pani Agata Sitek. Oddziały odwiedził również Miś, który był atrakcją we wspólnej zabawie.

       

   

   

   

   

   

   

        

      

 

 

 

PLAC ZABAW

Minęło już kilka miesięcy, a z nieśmiałych, zagubionych maluszków stali się sprytną, wesołą gromadką przedszkolaków. Każdego dnia bawią się, uczą, korzystają z pięknej pogody na placu zabaw.

 

    

   

   

           

   

          

       

           

           

 

 

 

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Najmłodsi też pamiętali... 11 listopada obchodzony przez dzieci z oddziałów przedszkolnych.