• Zwycięstwo w I Konkursie Powiatowym !

• 20 maja wzięliśmy udział w PMDK Otwock w uroczystym wręczeniu nagród w konkursach powiatowych zorganizowanych przez Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku. Z dumą informujemy, że Aniela Cywińska z klasy 7a zajęła 1 miejsce , a Aleksander Ćwikła z klasy 4b - 3 miejsce w I Powiatowym Konkursie Zawodoznawczym „A gdybym tak został…”

W XXI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego uczennica Aniela Hajdacka z klasy 8a znalazła się w pierwszej dziesiątce uczestników.

W Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej Let’s Sing! Tym razem bez nagrody ale dziękujemy Anieli Bąk z klasy 7b za udział.

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy nauczycielom za przygotowanie do udziału w konkursach.

• Wyróżnienie w Wawerskim Centrum Kultury.

• 18 maja w Wawerskim Centrum Kultury Filia Zastów odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Delegacja naszego zespołu wokalnego odebrała statuetkę za otrzymanie wyróżnienia w XXVI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Rozśpiewany Wawer.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Zespołowi oraz pani Alicji Bieńkowskiej-Wierzbickiej  i życzymy dalszych sukcesów

• Rocznica śmierci naszej patronki.

• W niedzielę 12 maja minęła 16 rocznica śmierci naszej patronki. Uczniowie 4b przypomnieli starszym kolegom o życiu i działalności Ireny Sendlerowej a świetliczaki posłuchały kamishibai. "Ludzi należy dzielić na dobrych i złych, rasa, pochodzenie, religia, wykształcenie, majatek- nie mają żadnego znaczenia, tylko to, jakim kto jest czlowiekiem" to słowa ojca Ireny, które stały się jej mottem.